Vlad Morar și echipa sa i-au dat o mână de ajutor lui Răzvan Lucescu. Rezultat excelent pentru PAOK. Cum arată clasamentul

0 vizualizări

Atromitos a remizat, scor 2-2, în compania echipei Panetolikos, în etapa cu numărul 16 din prima ligă a Greciei. În urma acestui rezultat, PAOK Salonic are șansa de a se distanța la 12 puncte de echipa aflată pe locul 3.

Cu Vlad Morar integralist, Panetolikos a fost la un pas să învingă Atromitos, dar a cedat pe final. Gazdele de la Atromitos au deschis scorul prin Nsikulu, în minutul 50, dar Panetolikos a răsturnat scorul în doar opt minute. Mana a reușit o dublă între minutele 69 și 77, iar surpriza se contura. Mujakic a egalat în minutul 83 și a salvat un punct pentru Atromitos.