Dinamo, victorie la pas cu Concordia in pofida scorului strans. Ilfovenii se indreapta spre Liga 23Foto© sport.ro

, 11 știri, 15 vizualizări

Minutul 90+2 GOOOOOOL CONCORDIA! Bawab înscrie cu capul, iar Comănescu pune punct partidei.

Minutul 84 Montini ratează prima ocazie a sa în acest meci. Atacantul a preluat pe piept în fața porții și a reluat spectaculos, dar mingea s-a dus mult peste poartă.

Minutul 69 GOOOOOOOOL CONCORDIA! Ivanovici prinde un șut de zile mari de la marginea careului advers.

Minutul 56 GOOOOOOOL DINAMO! Trupa lui Mircea Rednic face spectacol, din păcate pe un stadion aproape gol. Papazoglou întoarce o minge în careul advers, Zenke preia și fentează un adversar, iar cu piciorul stâng înscrie pentru 3-0!