Mircea Rednic, avertisment pentru jucătorii lui Dinamo: “Au plecat antrenori, mai vine și rândul lor să plece”3Foto1Video© onlinesport.ro

, 8 știri, 16 vizualizări

Articol de GSP - Publicat vineri, 03 decembrie 2021, 23:23 / Actualizat vineri, 03 decembrie 2021 23:24

Academica Clinceni - Dinamo 1-0. Mircea Rednic, antrenorul „câinilor”, nu are de gând să demisioneze și are un mesaj pentru jucători: „E rândul lor să plece!”.

Fotbalul se joacă pe goluri. Am făcut o repriză foarte bună. Am avut 7 cornere în prima repriză, băteam de la un corner la altul. Ei au avut un corner, au înscris. A fost o greșeală de marcaj la golul lor. Am dominat, dar nu e suficient. Trebuie să avem 20 de ocazii ca să putem marca...”, și-a început Rednic discursul.