Petrișor Peiu - Declarații

Petrișor Peiu

Petrișor Peiu - Ultimele declarații din presa

Economist și politician român (n. 1967)

Asta este plata pentru naivitatea de a crede în onoare în politică
Petrișor Peiu
Petrișor Peiu,
Legea ANI, analizată de Comisia Europeană înainte de a primi banii din…
Pare că mi s-a înscenat chestia asta
Petrișor Peiu
Petrișor Peiu,
Petrișor Peiu, reacție după votul pe Legea integrității: „Pare că mi s…
Onoarea de a nu vota azi ceea ce ai respins ieri
Petrișor Peiu
Petrișor Peiu,
Tensiuni în AUR. Petrișor Peiu, mesaj în contradictoriu cu colegii…
AUR poate negocia cu toți ceilalți lideri ai PSD, mai puțin cu Sorin Grindeanu.
Petrișor Peiu
Petrișor Peiu,
Perspective by Cațavencii – Petrișor Peiu: „AUR poate negocia cu toți…
Curtea de Conturi trebuie să verifice cheltuielile pentru Strategia privind biodiversitatea
Petrișor Peiu
Petrișor Peiu,
AUR atac la Diana Buzoianu | Petrișor Peiu: „Curtea de Conturi trebuie…