Andrei Nicolescu și Vali Moraru, dialog încins în direct după CFR Cluj - Dinamo 4-02Foto© gsp.ro

, 5 știri, 18 vizualizări

După 0-0 la pauză, CFR Cluj a făcut o repriză secundă foarte bună, punctând de patru ori, prin Daniel Bîrligea, Karlo Muhar și dubla lui Philip Otele.

Președintele Consiliului de Administrație al celor de la FCSB a dezvăluit că rezultatul este unul corect, ținând cont de maniera de joc a celor două formații, și a remarcat doi jucători de la gruparea ardeleană.

"Eu nu consider că este o înfrângere aspră. E mare lucru că s-a intrat cu 0-0 în pauză. Au fost ocazii rarisime, două mari pe finalul primei părți. Dinamo n-a contat! A părut că intră bine în meci, apoi a dispărut total.