urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești34°
  • Important
  • Declarații
  • Austria
  • București
  • Europa
  • Guvernul României
  • Iran
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • SMURD
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • UDMR
  • UE
Demisii în bloc la un spital din România, în plină pandemie de coronavirus. Medicii și asistenele se plâng de lipsa echipamentelor26Foto1Video© stirileprotv.ro

Demisii în bloc la un spital din România, în plină pandemie de coronavirus. Medicii și asistenele se plâng de lipsa echipamentelor

31 mart. 2020 9:45, 76 știri, 67 vizualizări

Mai mulți medici și asistente de la Spitalul din Orăștia și-au dat demisiile, în plină pandemie de coronavirus. Aceștia se plâng de lipsa echipamentelor de protecție pentru primirea pacienților infectați cu COVID-19.

Citește pe Jurnalul ›

  • Județul Hunedoara
  • Hunedoara
  • Deva
  • Petroșani
  • Simeria

Știri asemănătoare

Mai mulți elevi au ajuns la spital după ce un coleg a pulverizat spray lacrimogen într-un liceu din…

o lunăPetroșani

Umbrărescu cumpără ArcelorMittal Hunedoara. Ce active sunt incluse în pachet

3 luniArcelorMittal Hunedoara

Ultimele evenimente

Momentul în care un băiat de 11 ani este scos în viață dintre dărâmături, în Venezuela

Un traseu montan unic în România, dedicat persoanelor cu deficiențe de vedere, a fost inaugurat

Austria și Algeria au făcut 3-3 și au scos Iranul din „16”-imi

George Russell, duel cu piloții Ferrari în Marele Premiu al Austriei

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania