urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Cer variabilBucurești22°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • București
  • Donald Trump
  • Grecia
  • Guvernul României
  • Ilie Bolojan
  • Iran
  • Lucian Bode
  • PNL
  • PPE
  • PSD
  • Poliție
  • Radu Miruță
  • SUA
  • Ucraina
Elevii din Constanța au dat în judecată Guvernul pentru că a plafonat decontarea navetei3Foto© libertatea.ro

Elevii din Constanța au dat în judecată Guvernul pentru că a plafonat decontarea navetei

21 aug. 2019 15:20, 7 știri, 7 vizualizări

Asociația Elevilor din Constanța a dat în judecată Guvernul pentru anularea hotărârii privind impunerea tarifelor maximale pentru abonamentele elevilor la transportul județean.

Citește pe Libertatea ›

  • Constanța
  • Guvernul României
  • România
  • Ministerul Educației

Știri asemănătoare

Președintele Dan promite un raport despre anularea prezidențialelor din 2024

15 zileNicușor Dan

Cum au ajuns dronele ucrainene lângă Portul Constanța. Nicușor Dan: Un răspuns vom avea în 7-10 zile

15 zileNicușor Dan

Ultimele evenimente

Două fetițe au ajuns la spital, după ce s-au electrocutat la mașinuțe, la un ștrand din Băile Felix

Alertă în destinația de vacanță a românilor. Mai mulți turiști au ajuns la spital după ce au fost…

Liderul PPE, Manfred Weber, felicitări pentru Ilie Bolojan

Lucian Bode refuză să demisioneze din PNL și atacă noua conducere: „Nu am niciun motiv să plec”

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania