urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești34°
  • Important
  • Declarații
  • Austria
  • București
  • Europa
  • Guvernul României
  • Iran
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • SMURD
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • UDMR
  • UE
Gigi Becali dă afară trei jucători. Pe doi dintre ei i-a trasferat în această vară© romaniatv.net

Gigi Becali dă afară trei jucători. Pe doi dintre ei i-a trasferat în această vară

23 aug. 2019 17:21, 4 știri, 21 vizualizări

Gigi Becali a anunțat că FCSB va renunța la trei jucători, Alexandru Stan, Andrei Marc și Lukasz Gikiewicz. Vicecampioana României are peste 30 de fotbaliști în lot.

Citește pe Agerpres ›

  • FCSB
  • George Becali
  • Alexandru Stan
  • Alexandru Pașcanu
  • Adrián Rus

Știri asemănătoare

Superliga 2026-2027: când se joacă derby-urile Dinamo – FCSB și Rapid – Dinamo

2 zileSuperliga

Gigi Becali anunță încă două plecări de la FCSB și dezvăluie ce se întâmplă cu Florin Tănase

3 zileFlorin Tănase

Ultimele evenimente

Momentul în care un băiat de 11 ani este scos în viață dintre dărâmături, în Venezuela

Un traseu montan unic în România, dedicat persoanelor cu deficiențe de vedere, a fost inaugurat

Austria și Algeria au făcut 3-3 și au scos Iranul din „16”-imi

George Russell, duel cu piloții Ferrari în Marele Premiu al Austriei

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania