urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești30°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Europa
  • Franța
  • Guvernul României
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • Ucraina
  • UDMR
  • UE
  • USR
Manchester City, exclusă două sezoane din Liga Campionilor. Amenda primită de club10Foto© libertatea.ro

Manchester City, exclusă două sezoane din Liga Campionilor. Amenda primită de club

14 feb. 2020 21:20, 17 știri, 18 vizualizări

Manchester City a fost exclusă de UEFA din Liga Campionilor pentru următoarele două sezoane, după ce a încălcat regulile impuse de fair play-ul financiar. Știre în curs de actualizare

Citește pe Gsp ›

  • Manchester City
  • UEFA
  • The Guardian
  • Der Spiegel

Știri asemănătoare

Manchester City confirmă plecarea lui Pep Guardiola la finalul sezonului

o lunăManchester City

Decizia luată de Manchester City, după ce Pep Guardiola a anunțat clubul că va pleca

o lunăManchester City

Ultimele evenimente

Tomac, despre relația președinte-premier: Ar fi funcționat mult mai bine dacă comunicarea ar fi fost…

Bolojan anunță „prima corecție serioasă” a deficitului, dar avertizează că „boala se poate întoarce”

Daniel Learciu, arestat preventiv în dosarul procurorilor constănțeni Teodor Niță și Gigi Ștefan

Olguța Vasilescu: Voturile obținute de Adrian Veștea, punctul de plecare pentru guvernul lui Sorin…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania