urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești29°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Cupa Mondială
  • Consiliul Concurenței
  • Europa
  • Franța
  • Germania
  • Guvernul României
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Republica Moldova
  • Sorin Grindeanu
  • SUA
  • UDMR
  • UE
Manchester City, exclusă două sezoane din Liga Campionilor. Amenda primită de club10Foto© libertatea.ro

Manchester City, exclusă două sezoane din Liga Campionilor. Amenda primită de club

14 feb. 2020 21:20, 17 știri, 18 vizualizări

Manchester City a fost exclusă de UEFA din Liga Campionilor pentru următoarele două sezoane, după ce a încălcat regulile impuse de fair play-ul financiar. Știre în curs de actualizare

Citește pe Gsp ›

  • Manchester City
  • UEFA
  • The Guardian
  • Der Spiegel

Știri asemănătoare

Manchester City confirmă plecarea lui Pep Guardiola la finalul sezonului

o lunăManchester City

Decizia luată de Manchester City, după ce Pep Guardiola a anunțat clubul că va pleca

o lunăManchester City

Ultimele evenimente

Franța a confirmat primul caz de Ebola

Paradoxul laptelui românesc: Producem milioane de tone, dar procesăm doar o treime

Armata anunță că sistemul american anti-dronă Merops a fost integrat în sistemul de apărare…

CCR a respins sesizarea președintelui Nicușor Dan privind legea care dublează numărul urșilor ce pot…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania