Ministerul Mediului: Concentrațiile poluanților au înregistrat creșteri la stațiile de monitorizare, în noaptea de sâmbătă spre duminică2Foto© hotnews.ro

Ministerul Mediului: Concentrațiile poluanților au înregistrat creșteri la stațiile de monitorizare, în noaptea de sâmbătă spre duminică

, 6 știri, 25 vizualizări

Concentrațiile poluanților monitorizați în cadrul Rețelei Naționale de Monitorizare a Calității Aerului (RNMCA) au înregistrat creșteri la aproape toate stațiile de monitorizare din țară, în noaptea de sâmbătă spre duminică, iar factorii meteo au…