urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Cer variabilBucurești29°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • București
  • Cupa Mondială
  • Poliția Capitalei
  • Guvernul României
  • Hunor Kelemen
  • Lionel Messi
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Republica Moldova
  • Sorin Grindeanu
  • SUA
  • IT
  • UDMR
Nadia Filip, medic la Spitalul Județean Oradea, și-ar fi îngropat copilul nou-născut4Foto© observator.tv

Nadia Filip, medic la Spitalul Județean Oradea, și-ar fi îngropat copilul nou-născut

6 sept. 2019 13:25, 9 știri, 31 vizualizări

O femeie, medic rezident la Secția de Chirurgie a Spitalului Județean din Oradea, a născut în secret un bebeluș, iar apoi l-a îngropat în curtea unei case din comuna Aușeu, Bihor.  Descoperirea șocantă...

Citește pe Cancan ›

  • Oradea
  • Județul Bihor
  • IML
  • Mina Minovici
  • Poliție

Știri asemănătoare

Două fetițe au ajuns la spital, după ce s-au electrocutat la mașinuțe, la un ștrand din Băile Felix

3 zileBăile Felix

Titlul la baschet masculin se poate decide azi la Cluj-Napoca

21 de zileCluj-Napoca

Ultimele evenimente

Proiectul privind unirea României cu Republica Moldova a trecut tacit de Camera Deputaților

Un băiețel de doi ani a ajuns la spital după ce a fost mușcat de un câine în curtea unor rude din…

Fluxurile de investiții străine directe în România au revenit, în 2025, la 8,1 miliarde de euro

PSD, decizie importantă după ședința internă: Sorin Grindeanu, propus premier pentru viitorul Guvern

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania