urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești31°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Europa
  • Dinamo
  • Franța
  • Guvernul României
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • UDMR
  • UE
  • USR
Nadia Filip, medic la Spitalul Județean Oradea, și-ar fi îngropat copilul nou-născut4Foto© observator.tv

Nadia Filip, medic la Spitalul Județean Oradea, și-ar fi îngropat copilul nou-născut

6 sept. 2019 13:25, 9 știri, 31 vizualizări

O femeie, medic rezident la Secția de Chirurgie a Spitalului Județean din Oradea, a născut în secret un bebeluș, iar apoi l-a îngropat în curtea unei case din comuna Aușeu, Bihor.  Descoperirea șocantă...

Citește pe Cancan ›

  • Oradea
  • Județul Bihor
  • IML
  • Mina Minovici
  • Poliție

Știri asemănătoare

Două fetițe au ajuns la spital, după ce s-au electrocutat la mașinuțe, la un ștrand din Băile Felix

6 zileBăile Felix

Titlul la baschet masculin se poate decide azi la Cluj-Napoca

24 de zileCluj-Napoca

Ultimele evenimente

Haos pe calea ferată din cauza caniculei. Trenuri cu întârzieri de până la 5 ore

Ucraina a lovit o fabrică militară rusă din Volgograd

Cum și când ar putea avea loc alegeri anticipate. Scenariul, rostit tot mai des de partide

Siegfried Mureșan, atac la Grindeanu: Speră că îl vom vota de teama anticipatelor. Nu o vom face

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania