urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Cer variabilBucurești22°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • București
  • Donald Trump
  • Grecia
  • Guvernul României
  • Ilie Bolojan
  • Iran
  • Lucian Bode
  • PNL
  • PPE
  • PSD
  • Poliție
  • Radu Miruță
  • SUA
  • Ucraina
Opt angajați ai unei ferme de pui, intoxicați cu monoxid de carbon2Foto© romanialibera.ro

Opt angajați ai unei ferme de pui, intoxicați cu monoxid de carbon

6 dec. 2019 11:05, 5 știri, 15 vizualizări

Opt angajați ai unei ferme de pui din localitatea Ciumeghiu, județul Bihor, s-au intoxicat, joi, cu monoxid de carbon și au avut nevoie de intervenția echipajelor medicale. Șapte femei au fost transportate la spital. După măsurători în halele…

Citește pe Mediafax ›

  • Județul Bihor
  • ISU
  • Oradea
  • Facebook
  • Arad

Știri asemănătoare

Două fetițe au ajuns la spital, după ce s-au electrocutat la mașinuțe, la un ștrand din Băile Felix

3 oreBăile Felix

Bărbat din Bihor arestat după ce a încercat să răpească de la școală fiul unor polițiști

17 zileJudețul Bihor

Ultimele evenimente

Două fetițe au ajuns la spital, după ce s-au electrocutat la mașinuțe, la un ștrand din Băile Felix

Alertă în destinația de vacanță a românilor. Mai mulți turiști au ajuns la spital după ce au fost…

Liderul PPE, Manfred Weber, felicitări pentru Ilie Bolojan

Lucian Bode refuză să demisioneze din PNL și atacă noua conducere: „Nu am niciun motiv să plec”

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania