urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești24°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Europa
  • Franța
  • Germania
  • Guvernul României
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • UDMR
  • UE
  • USR
Opt angajați ai unei ferme de pui, intoxicați cu monoxid de carbon2Foto© romanialibera.ro

Opt angajați ai unei ferme de pui, intoxicați cu monoxid de carbon

6 dec. 2019 11:05, 5 știri, 15 vizualizări

Opt angajați ai unei ferme de pui din localitatea Ciumeghiu, județul Bihor, s-au intoxicat, joi, cu monoxid de carbon și au avut nevoie de intervenția echipajelor medicale. Șapte femei au fost transportate la spital. După măsurători în halele…

Citește pe Mediafax ›

  • Județul Bihor
  • ISU
  • Oradea
  • Facebook
  • Arad

Știri asemănătoare

Două fetițe au ajuns la spital, după ce s-au electrocutat la mașinuțe, la un ștrand din Băile Felix

6 zileBăile Felix

Bărbat din Bihor arestat după ce a încercat să răpească de la școală fiul unor polițiști

22 de zileJudețul Bihor

Ultimele evenimente

Demisia lui Vucic de la președinția Serbiei și alegeri

Un microbuz în care se aflau opt români a căzut într-o râpă, în Austria. Cinci femei, duse la spital

Val de căldură fără precedent în Europa: temperaturi record înregistrate în Germania și Italia

Niciun investitor nu s-a înscris la licitația pentru șantierul naval Mangalia, nici măcar compania…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania