urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești30°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Europa
  • Dinamo
  • Guvernul României
  • Iran
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • SUA
  • UDMR
  • UE
Persoanele care au lucrat în regim de telemuncă pot primi 2.500 de lei de la Guvern4Foto© hotnews.ro

Persoanele care au lucrat în regim de telemuncă pot primi 2.500 de lei de la Guvern

1 aug. 2020 17:15, 10 știri, 38 vizualizări

Persoanele care au lucrat in regim de telemunca pot primi 2.500 de lei de la Guvern pentru achizitionarea de echipamente IT.

Citește pe Zf ›

  • Guvernul României
  • IT

Știri asemănătoare

Patriarhul Daniel, dorit în fruntea Guvernului. Propunerea făcută de un senator

18 minutePatriarhul Daniel

Niciun investitor nu s-a înscris la licitația pentru șantierul naval Mangalia, nici măcar compania…

o ziMangalia

Ultimele evenimente

Intervenție de urgență pentru salvarea unei persoane de la înec în Lacul Tei

Andrei Nicolescu pune tunurile pe jucătorii lui Dinamo

14 persoane au murit după ce un elicopter al companiei Aramco s-a prăbușit în estul Arabiei Saudite

Momentul în care un băiat de 11 ani este scos în viață dintre dărâmături, în Venezuela

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania