urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești21°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Europa
  • Franța
  • Germania
  • Guvernul României
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • UDMR
  • UE
  • USR
Primul dintre bebelușii infectați cu Covid-19 a fost externat de la maternitatea Bega din Timișoara după ce s-a vindecat2Foto© libertatea.ro

Primul dintre bebelușii infectați cu Covid-19 a fost externat de la maternitatea Bega din Timișoara după ce s-a vindecat

28 apr. 2020 17:00, 8 știri, 49 vizualizări

Primul dintre cei trei bebeluși internați la Maternitatea Bega și confirmați cu COVID-19 a fost externat din spital, după ce s-a vindecat.

Citește pe Mediafax ›

  • Timișoara
  • Râul Bega
  • Județul Hunedoara
  • Valea Jiului

Știri asemănătoare

Trei răniți după ce o mașină a intrat în trei pietoni în parcarea unui mall din Timișoara

2 zileTimișoara

Influencerul Allin Borcan, reținut după ce s-a dat drept Piedone și a făcut „inspecții” în magazine

4 zileTikTok

Ultimele evenimente

Demisia lui Vucic de la președinția Serbiei și alegeri

Un microbuz în care se aflau opt români a căzut într-o râpă, în Austria. Cinci femei, duse la spital

Val de căldură fără precedent în Europa: temperaturi record înregistrate în Germania și Italia

Niciun investitor nu s-a înscris la licitația pentru șantierul naval Mangalia, nici măcar compania…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania