urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Cer variabilBucurești33°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Cluj-Napoca
  • Europa
  • Franța
  • Germania
  • Italia
  • Loteria Română
  • NATO
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • SUA
  • UE
Primul om vindecat de SIDA a murit de cancer5Foto© cancan.ro

Primul om vindecat de SIDA a murit de cancer

30 sept. 2020 21:50, 6 știri, 49 vizualizări

Timothy Ray Brown, americanul cunoscut inițial ca "pacientul din Berlin" și care a devenit în 2008 primul om din lume care s-a vindecat de virusul SIDA, a murit de cancer, a anunțat miercuri Societatea internațională privind SIDA (IAS), scrie AFP.

Citește pe Romaniatv ›

  • Facebook
  • Berlin
  • California
  • Londra

Știri asemănătoare

Trump analizează reducerea trupelor americane din Germania

2 luniGermania

Legea care impune bărbaților să ceară permisiunea de a călători în străinătate stârnește indignare…

3 luniGermania

Ultimele evenimente

Ziua Drapelului Național, la Galați

Dinamo și-a aflat grupa în Liga Campionilor: campioana Europei vine la București

Negocierile dintre liderii fostei coaliții privind un guvern minoritar, în impas

Președintele Nicușor Dan a convocat luni CSAT

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania