urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Cer norosBucurești25°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • AFP
  • București
  • Campionat mondial
  • Cupa Mondială
  • Europa
  • Guvernul României
  • Le Figaro
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Rusia
  • Ucraina
  • UDMR
  • UE
Trei traficanți de droguri din București, prinși în flagrant în Constanța2Foto© bzi.ro

Trei traficanți de droguri din București, prinși în flagrant în Constanța

2 iul. 2020 17:01, 5 știri, 20 vizualizări

Trei bucureșteni care aveau asupra lor 40 de comprimate de ecstasy și cocaină au fost prinși în Constanța. La percheziții, au fost descoperite și alte droguri. Cei trei au fost reținuți și urmează să fie prezentați instanței.

Citește pe Agerpres ›

  • DIICOT
  • Constanța
  • București
  • Iași

Știri asemănătoare

Andrew Tate, chemat din nou la DIICOT. Este vizat de acuzații grave

7 zileAndrew Tate

Percheziții DIICOT: Cum ajungeau în România mașini de lux furate din Europa

20 de zileDIICOT

Ultimele evenimente

Ungaria încetinește procesul de aderare la UE al Ucrainei și Republicii Moldova

Aproape 100 de tone de deșeuri, oprite la intrarea în România. Garda de Mediu a folosit în premieră…

Kelemen Hunor spune că i-a propus lui Nicușor Dan trei variante pentru viitorul guvern

Victor Pota, propunerea de premier a Grupului parlamentar Uniți pentru România

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania