urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Cer norosBucurești25°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • AFP
  • București
  • Campionat mondial
  • Cupa Mondială
  • Europa
  • Guvernul României
  • Le Figaro
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Rusia
  • Ucraina
  • UDMR
  • UE
Un bărbat din Bistrița a sunat la 112 și a anunțat că are coronavirus ca să vadă cum e să te plimbi cu izoleta2Foto© a1.ro

Un bărbat din Bistrița a sunat la 112 și a anunțat că are coronavirus ca să vadă cum e să te plimbi cu izoleta

16 mart. 2020 20:05, 5 știri, 159 vizualizări

Un bărbat în vârstă de 60 de ani, din localitatea Crainimăt, județul Bistrița-Năsăud, a fost amendat cu 5000 de lei, după ce a sunat la 112 și a anunțat că are coronavirus pentru a vedea cum e să te plimbi cu izoleta.

Citește pe Romaniatv ›

  • Italia
  • Poliție
  • Bistrița
  • Județul Bistrița-Năsăud

Știri asemănătoare

Româncă din Italia, suspectată că și-a ucis fiica de 13 ani, iar apoi s-a sinucis

o ziItalia

Unul dintre cele mai populare orașe turistice din lume pregătește o taxă de până la 50 de euro…

4 zileVeneția

Ultimele evenimente

Festivalul Internațional de Teatru de la Sibiu continuă cu noi spectacole

Ungaria încetinește procesul de aderare la UE al Ucrainei și Republicii Moldova

Aproape 100 de tone de deșeuri, oprite la intrarea în România. Garda de Mediu a folosit în premieră…

Kelemen Hunor spune că i-a propus lui Nicușor Dan trei variante pentru viitorul guvern

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania