urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești25°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Cluj-Napoca
  • Europa
  • Franța
  • Germania
  • Guvernul României
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Sorin Grindeanu
  • SUA
  • UDMR
  • UE
Un bărbat din Bistrița a sunat la 112 și a anunțat că are coronavirus ca să vadă cum e să te plimbi cu izoleta2Foto© a1.ro

Un bărbat din Bistrița a sunat la 112 și a anunțat că are coronavirus ca să vadă cum e să te plimbi cu izoleta

16 mart. 2020 20:05, 5 știri, 159 vizualizări

Un bărbat în vârstă de 60 de ani, din localitatea Crainimăt, județul Bistrița-Năsăud, a fost amendat cu 5000 de lei, după ce a sunat la 112 și a anunțat că are coronavirus pentru a vedea cum e să te plimbi cu izoleta.

Citește pe Romaniatv ›

  • Italia
  • Poliție
  • Bistrița
  • Județul Bistrița-Năsăud

Știri asemănătoare

Iranul acuză România că a participat la „agresiunea” împotriva sa

15 oreIran

Celebra vilă a lui Berlusconi din Sardinia a fost vândută familiei regale din Qatar pentru 350 de…

o ziSilvio Berlusconi

Ultimele evenimente

Apple scumpește MacBook-urile și iPad-urile cu 20%, pe fondul crizei cipurilor de memorie

Gândul prezintă Best of Marius Tucă Show - vineri, 26 iunie, de la ora 18.00

Ce a făcut FC Botoșani în primul amical al verii

Nicușor Dan: Nu poți lupta cu sistemul când ești șeful lui. Între un câine care latră și unul care…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania