urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești21°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Europa
  • Franța
  • Germania
  • Guvernul României
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • UDMR
  • UE
  • USR
Un bărbat din Bistrița a sunat la 112 și a anunțat că are coronavirus ca să vadă cum e să te plimbi cu izoleta2Foto© a1.ro

Un bărbat din Bistrița a sunat la 112 și a anunțat că are coronavirus ca să vadă cum e să te plimbi cu izoleta

16 mart. 2020 20:05, 5 știri, 159 vizualizări

Un bărbat în vârstă de 60 de ani, din localitatea Crainimăt, județul Bistrița-Năsăud, a fost amendat cu 5000 de lei, după ce a sunat la 112 și a anunțat că are coronavirus pentru a vedea cum e să te plimbi cu izoleta.

Citește pe Romaniatv ›

  • Italia
  • Poliție
  • Bistrița
  • Județul Bistrița-Năsăud

Știri asemănătoare

Schema prin care doi indivizi au dat spargerea într-o casă din Corbeanca și au furat bani și bunuri…

o ziJudețul Ilfov

Alertă alimentară! Un produs adorat de români a fost retras din Kaufland și Lidl

2 zileANSVSA

Ultimele evenimente

Demisia lui Vucic de la președinția Serbiei și alegeri

Un microbuz în care se aflau opt români a căzut într-o râpă, în Austria. Cinci femei, duse la spital

Val de căldură fără precedent în Europa: temperaturi record înregistrate în Germania și Italia

Niciun investitor nu s-a înscris la licitația pentru șantierul naval Mangalia, nici măcar compania…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania