urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești23°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Cupa Mondială
  • Cluj-Napoca
  • CE
  • Guvernul României
  • Ilie Bolojan
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Republica Moldova
  • Rusia
  • Sorin Grindeanu
  • SUA
  • UDMR
  • UE
Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg3Foto© gsp.ro

Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg

23 sept. 2019 19:50, 5 știri, 16 vizualizări

O glumă făcută pe rețele de socializare de portughezul Bernardo Silva la adresa coechipierului său francez de la Manchester City, Benjamin Mendy, se poate lăsa cu o sancțiune pentru rasism, informează lequipe.fr.

Citește pe Gsp ›

  • Bernardo Silva
  • Manchester City
  • Twitter

Știri asemănătoare

Bernardo Silva, anunțat oficial drept noul jucător al lui Real Madrid

7 zileBernardo Silva

Manchester City câștigă pe terenul lui Newcastle, în manșa tur din semifinalele Cupei Ligii

5 luniManchester City

Ultimele evenimente

Celebra vilă a lui Berlusconi din Sardinia a fost vândută familiei regale din Qatar pentru 350 de…

Guvern minoritar cu susținere parlamentară. Nicușor Dan așteaptă vineri răspunsul partidelor

Emil Boc interzice steagul și imnul Rusiei la Cupa Mondială de Gimnastică de la Cluj-Napoca

La cât va ajunge datoria publică a României în 2027. Prognoza Comisiei Europene pentru anul 2036 -…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania