urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Cer norosBucurești25°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • AFP
  • București
  • Campionat mondial
  • Cupa Mondială
  • Europa
  • Guvernul României
  • Le Figaro
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Rusia
  • Ucraina
  • UDMR
  • UE
Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg3Foto© gsp.ro

Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg

23 sept. 2019 19:50, 5 știri, 16 vizualizări

O glumă făcută pe rețele de socializare de portughezul Bernardo Silva la adresa coechipierului său francez de la Manchester City, Benjamin Mendy, se poate lăsa cu o sancțiune pentru rasism, informează lequipe.fr.

Citește pe Gsp ›

  • Bernardo Silva
  • Manchester City
  • Twitter

Știri asemănătoare

Bernardo Silva, anunțat oficial drept noul jucător al lui Real Madrid

6 zileBernardo Silva

Manchester City câștigă pe terenul lui Newcastle, în manșa tur din semifinalele Cupei Ligii

5 luniManchester City

Ultimele evenimente

Festivalul Internațional de Teatru de la Sibiu continuă cu noi spectacole

Ungaria încetinește procesul de aderare la UE al Ucrainei și Republicii Moldova

Aproape 100 de tone de deșeuri, oprite la intrarea în România. Garda de Mediu a folosit în premieră…

Kelemen Hunor spune că i-a propus lui Nicușor Dan trei variante pentru viitorul guvern

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania