urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești31°
  • Important
  • Declarații
  • Austria
  • București
  • Europa
  • Guvernul României
  • Iran
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • SMURD
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • UDMR
  • UE
Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg3Foto© gsp.ro

Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg

23 sept. 2019 19:50, 5 știri, 16 vizualizări

O glumă făcută pe rețele de socializare de portughezul Bernardo Silva la adresa coechipierului său francez de la Manchester City, Benjamin Mendy, se poate lăsa cu o sancțiune pentru rasism, informează lequipe.fr.

Citește pe Gsp ›

  • Bernardo Silva
  • Manchester City
  • Twitter

Știri asemănătoare

Bernardo Silva, anunțat oficial drept noul jucător al lui Real Madrid

11 zileBernardo Silva

Manchester City câștigă pe terenul lui Newcastle, în manșa tur din semifinalele Cupei Ligii

5 luniManchester City

Ultimele evenimente

Austria și Algeria au făcut 3-3 și au scos Iranul din „16”-imi

George Russell, duel cu piloții Ferrari în Marele Premiu al Austriei

Incendiu puternic în Portul Agigea. Mesaj Ro-Alert după degajări masive de fum. Pompierii intervin…

Demisia lui Vucic de la președinția Serbiei și alegeri

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania