urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești32°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Cluj-Napoca
  • Franța
  • Germania
  • Guvernul României
  • INS
  • Italia
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • SUA
  • UDMR
  • UE
Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg3Foto© gsp.ro

Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg

23 sept. 2019 19:50, 5 știri, 16 vizualizări

O glumă făcută pe rețele de socializare de portughezul Bernardo Silva la adresa coechipierului său francez de la Manchester City, Benjamin Mendy, se poate lăsa cu o sancțiune pentru rasism, informează lequipe.fr.

Citește pe Gsp ›

  • Bernardo Silva
  • Manchester City
  • Twitter

Știri asemănătoare

Bernardo Silva, anunțat oficial drept noul jucător al lui Real Madrid

9 zileBernardo Silva

Manchester City câștigă pe terenul lui Newcastle, în manșa tur din semifinalele Cupei Ligii

5 luniManchester City

Ultimele evenimente

INS: Doar 20,4% din populația rezidentă din rural era conectată la canalizare în 2025

Prețurile de consum în Europa: care sunt cele mai scumpe și cele mai ieftine țări de pe continent

PNL îl propune pe Siegfried Mureșan pentru funcția de premier și acceptă rotativa cu PSD

Alertă alimentară! Un produs adorat de români a fost retras din Kaufland și Lidl

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania