urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Cer norosBucurești24°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • AFP
  • București
  • Cupa Mondială
  • Donald Trump
  • Europa
  • Germania
  • Guvernul României
  • Hunor Kelemen
  • Londra
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • SUA
  • UDMR
Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg3Foto© gsp.ro

Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg

23 sept. 2019 19:50, 5 știri, 16 vizualizări

O glumă făcută pe rețele de socializare de portughezul Bernardo Silva la adresa coechipierului său francez de la Manchester City, Benjamin Mendy, se poate lăsa cu o sancțiune pentru rasism, informează lequipe.fr.

Citește pe Gsp ›

  • Bernardo Silva
  • Manchester City
  • Twitter

Știri asemănătoare

Bernardo Silva, anunțat oficial drept noul jucător al lui Real Madrid

7 zileBernardo Silva

Manchester City câștigă pe terenul lui Newcastle, în manșa tur din semifinalele Cupei Ligii

5 luniManchester City

Ultimele evenimente

7 echipe s-au calificat deja în șaisprezecimile de finală de la Cupa Mondială

Cod roșu de caniculă în Marea Britanie: Temperaturile ar urma să depășească recordurile istorice…

Kelemen Hunor, după consultările cu Nicușor Dan: Nu mai este cazul refacerii vechii coaliții

Câștigătoarea Cupei Mondiale va primi trofeul de la Donald Trump și Gianni Infantino

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania