urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești24°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Cluj-Napoca
  • Europa
  • Franța
  • Germania
  • Guvernul României
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Sorin Grindeanu
  • SUA
  • UDMR
  • UE
Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg3Foto© gsp.ro

Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg

23 sept. 2019 19:50, 5 știri, 16 vizualizări

O glumă făcută pe rețele de socializare de portughezul Bernardo Silva la adresa coechipierului său francez de la Manchester City, Benjamin Mendy, se poate lăsa cu o sancțiune pentru rasism, informează lequipe.fr.

Citește pe Gsp ›

  • Bernardo Silva
  • Manchester City
  • Twitter

Știri asemănătoare

Bernardo Silva, anunțat oficial drept noul jucător al lui Real Madrid

8 zileBernardo Silva

Manchester City câștigă pe terenul lui Newcastle, în manșa tur din semifinalele Cupei Ligii

5 luniManchester City

Ultimele evenimente

Una dintre cele mai mari companii IT renunță la 500 de oameni în România

Apple scumpește MacBook-urile și iPad-urile cu 20%, pe fondul crizei cipurilor de memorie

Gândul prezintă Best of Marius Tucă Show - vineri, 26 iunie, de la ora 18.00

Ce a făcut FC Botoșani în primul amical al verii

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania