urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești30°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Donald Trump
  • Europa
  • Franța
  • Moscova
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Siegfried Mureșan
  • SUA
  • UDMR
  • UE
  • USR
Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg3Foto© gsp.ro

Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg

23 sept. 2019 19:50, 5 știri, 16 vizualizări

O glumă făcută pe rețele de socializare de portughezul Bernardo Silva la adresa coechipierului său francez de la Manchester City, Benjamin Mendy, se poate lăsa cu o sancțiune pentru rasism, informează lequipe.fr.

Citește pe Gsp ›

  • Bernardo Silva
  • Manchester City
  • Twitter

Știri asemănătoare

Bernardo Silva, anunțat oficial drept noul jucător al lui Real Madrid

10 zileBernardo Silva

Manchester City câștigă pe terenul lui Newcastle, în manșa tur din semifinalele Cupei Ligii

5 luniManchester City

Ultimele evenimente

Siegfried Mureșan, atac la Grindeanu: Speră că îl vom vota de teama anticipatelor. Nu o vom face

Ousmane Dembele a reușit tripla în fața Norvegiei și a spus de ce are nevoia Franța în continuare

De ce germanii nu au aer condiționat

Nicușor Dan participă sâmbătă la o reuniune cu lideri din Estul Europei în Polonia

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania