urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Parțial norosBucurești26°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • AFP
  • București
  • Guvernul României
  • Ilie Bolojan
  • Iran
  • Marea Britanie
  • PNL
  • PSD
  • Radu Miruță
  • Rareș Bogdan
  • Rusia
  • Spania
  • SUA
  • Ucraina
Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg3Foto© gsp.ro

Un fotbalist de la Manchester City e acuzat de rasism pentru o glumă adresată unui coleg

23 sept. 2019 19:50, 5 știri, 16 vizualizări

O glumă făcută pe rețele de socializare de portughezul Bernardo Silva la adresa coechipierului său francez de la Manchester City, Benjamin Mendy, se poate lăsa cu o sancțiune pentru rasism, informează lequipe.fr.

Citește pe Gsp ›

  • Bernardo Silva
  • Manchester City
  • Twitter

Știri asemănătoare

Bernardo Silva, anunțat oficial drept noul jucător al lui Real Madrid

5 zileBernardo Silva

Manchester City câștigă pe terenul lui Newcastle, în manșa tur din semifinalele Cupei Ligii

5 luniManchester City

Ultimele evenimente

Un cargou a luat foc după ce a fost lovit de o dronă rusească, în Marea Neagră. Cel puțin o persoană…

Europa se topește sub un val de căldură extremă. Cod roșu și temperaturi record în Franța

Eugen Tomac clarifică fotografia cu Nicușor Dan și Lucian Pahonțu de la Bruxelles

Egipt, cu Mohamed Salah în formă, a reușit prima sa victorie din istorie la Campionatul Mondial! Cât…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania