urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Parțial norosBucurești27°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • AFP
  • București
  • Guvernul României
  • Ilie Bolojan
  • Iran
  • Le Figaro
  • PNL
  • PSD
  • Radu Miruță
  • Rareș Bogdan
  • Rusia
  • Spania
  • SUA
  • Ucraina
Volkswagen are de plătit 620 de milioane de euro pentru manipularea emisiilor2Foto© wall-street.ro

Volkswagen are de plătit 620 de milioane de euro pentru manipularea emisiilor

21 apr. 2020 16:00, 5 știri, 19 vizualizări

Volkswagen (VW) urmează să plătească cel puțin 620 de milioane de euro despăgubiri unui număr de peste 200.000 de clienți, o sumă modestă în raport cu daunele plătite în urma proceselor din SUA, anunță AFP.

Citește pe Eazi ›

  • VW
  • Germania

Știri asemănătoare

un primar și-a recompensat angajații cu câte o mașină

5 luniGermania

Toyota rămâne cel mai mare producător auto în 2025

5 luniToyota

Ultimele evenimente

Petrișor Peiu: AUR nu va vota Guvernul Veștea. Susținerea Executivului ar dezamăgi electoratul…

Patru aeroporturi din Moscova, închise din cauza dronelor ucrainene

Un cargou a luat foc după ce a fost lovit de o dronă rusească, în Marea Neagră. Cel puțin o persoană…

Europa se topește sub un val de căldură extremă. Cod roșu și temperaturi record în Franța

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania