Declarații de Marian Neacșu
“ Dacă domnul prim-ministru desemnat Veștea a decis să meargă să discute cu colegii de la AUR, este decizia domniei sale și eu o respect. Și dacă vreți cu titlul personal, cred că este și corect

Marian Neacșu,
Marian Neacșu despre întâlnirea Veștea - Simion: Este decizia domniei…
“ Și acum de ce este nefrecventabil?

Marian Neacșu,
„Și acum de ce este nefrecventabil?”. Marian Neacșu apără negocierile…