A ars de viu, după ce casa în care se afla a fost cuprinsă de flăcări în Brăila3Foto© cancan.ro

A ars de viu, după ce casa în care se afla a fost cuprinsă de flăcări în Brăila

, 4 știri, 0 vizualizări

O femeie din Timișoara, în vârstă de 72 de ani, a murit după ce casa ei a fost cuprinsă de flăcări. Incendiul a cuprins locația și s-a extins spre acoperiș. Femeia a încercat să se salveze sărind de la mansardă, dar a murit la spital. Află mai multe detalii în rândurile următoare!

Tragedia din Timișoara i-a lăsat pe vecinii femeii cu un gust amar. Victima incendiului a încercat să se salveze de flăcări sărind de la etaj. Din nefericire pentru ea, impactul cu solul a fost aproape fatal. Femeia a fost găsită inconștientă, dar cu semne vitale. A fost transportată de urgență la spital, dar a murit la câteva ore după salt.

Potrivit martorilor, fumul era dens și înecăcios. Oamenii din zonă susțin și că hidrantul de la colțul străzii pe care s-a petrecut incidentul nu funcționează.