![Adrian Mutu, după U Cluj - Rapid 0-0 din Cupa României](http://news.ournetcdn.net/events/d49/large/d495d591110583aa-768854-130j.jpg)
Adrian Mutu, după U Cluj - Rapid 0-0 din Cupa României
, 17 știri, 64 vizualizări
In ultimele meciuri programate in Grupa C, U Cluj a remizat pe teren propriu cu Rapid (0-0), in timp ce Farul Constanta n-a reusit sa treaca acasa de CFR Cluj (0-0).
Rezultate in urma carora CFR Cluj a castigat grupa (5 puncte), depasind la golaveraj pe Universitatea Cluj. Cinci puncte a avut si Farul, dar echipa lui Gheorghe Hagi a fost depasita de cele doua la golaveraj..
Rapid a incheiat pe patru, cu patru puncte.
Pana acum se cunosc sase dintre cele opt echipe care vor evolua in sferturile de finala:
“ În momentul în care o echipă se apără cu foarte mulți oameni, cum a fost în această seară, trebuie să fim mult mai buni la ultima pase. În față trebuie să facem mult mai mult. Jucătorii de pe benzi…
Adrian Mutu,
Adrian Mutu, după U Cluj - Rapid 0-0 din Cupa României