Reacția Cristinei Neagu după ce a fost înjurată de galeria Rapidului: Fanii și scandările lor nu înseamnă nimic15Foto1Video© gsp.ro

, 23 știri, 28 vizualizări

CSM București a învins luni Rapid București și s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României la handbal feminin, după o primă repriză dominată de jucătoarele feroviare.

CSM București s-a impus cu scorul de 31-24 (13-14), în Sala Polivalentă, în care ambele galerii și-au încurajat frenetic favoritele.

Rapid a dominat copios prima repriză, în fața unei adversare de nerecunoscut, dar CSM și-a luat revanșa în actul secund, în care campioana nu a mai găsit antidot și a marcat doar un gol în 15 minute după pauză, conform News.ro.