Sabău a șocat la interviu: „Conducerea să se gândească la altă variantă de antrenor. Jucătorii au nevoie de alteva”8Foto© gsp.ro

, 9 știri, 119 vizualizări

Muhar a fost cel care a deschis scorul încă din minutul doi, cu o lovitră de cap. CFR a dus scorul la 2-0 înainte de pauză, prin Daniel Bîrligea, iar în partea secundă Philip Otele a punctat de două ori, pentru 4-0.

După meci, Daniel Popa (28 de ani), atacantul celor de la Universitatea Cluj, a avut un discurs dur la flash-interviu.

Fostul dinamovist a încercat să găsească explicații pentru prestația modestă a echipei lui Ioan Ovidiu Sabău. ”E cea mai mare umilință”, spune Popa, după meciul din Gruia, în care U Cluj a fost susținută de un număr impresionant de suporteri.