4Foto1Video© antena3.roTrei răniți după ce o mașină a intrat în trei pietoni în parcarea unui mall din Timișoara
, 8 știri, 7 vizualizări
Un taximetrist a intrat în plin în oamenii care stăteau la coadă la o covrigărie dintr-un centru comercial din Timișoara. Trei oameni au fost răniți.
Accidentul s-a petrecut în jurul orei 17:30. Se pare că un taximetrist nu a mai putut controla mașina pe care o conducea și a intrat în plin în oamenii care stăteau la coadă la o covrigărie.
Martorii spun că impactul a fost deosebit de violent, iar în urma acestuia trei persoane au fost rănite: două femei și un bărbat.