urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești34°
  • Important
  • Declarații
  • Austria
  • București
  • Europa
  • Guvernul României
  • Iran
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • SMURD
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • UDMR
  • UE
Un bărbat din Dâmbovița și-a ucis mama, bolnavă de COVID, iar și apoi s-a spânzurat3Foto© stirileprotv.ro

Un bărbat din Dâmbovița și-a ucis mama, bolnavă de COVID, iar și apoi s-a spânzurat

19 oct. 2021 22:15, 6 știri, 58 vizualizări

O crimă oribilă a avut loc într-un sat din Dâmbovița. Un bărbat și-a ucis mama, bolnavă de COVID, iar apoi s-a spânzurat. Potrivit anchetatorilor, acesta a lăsat și un bilet în care și-a justifiact gestul macabre, informează realitateadedambovita.net.

Citește pe Realitatea ›

  • Râul Dâmbovița
  • Gura Șuții
  • Franța
  • Poliție
  • WhatsApp

Știri asemănătoare

Alertă alimentară: Un lot de salată de icre a fost retras din magazinele Profi descoperirea unei…

o lunăANSVSA

Un rănit și peste 40 de persoane evacuate după o explozie la o hală din Târgoviște

o lunăTârgoviște

Ultimele evenimente

Momentul în care un băiat de 11 ani este scos în viață dintre dărâmături, în Venezuela

Un traseu montan unic în România, dedicat persoanelor cu deficiențe de vedere, a fost inaugurat

Austria și Algeria au făcut 3-3 și au scos Iranul din „16”-imi

George Russell, duel cu piloții Ferrari în Marele Premiu al Austriei

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania