urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninBucurești28°
  • Important
  • Declarații
  • București
  • Constanța
  • Europa
  • Franța
  • Guvernul României
  • ISU
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Polonia
  • Rusia
  • Siegfried Mureșan
  • Sorin Grindeanu
  • UDMR
  • UE
Victima unui accident rutier, rănită din nou după ce ambulanța care îl ducea la spital s-a ciocnit cu o mașină de gunoi5Foto© stirileprotv.ro

Victima unui accident rutier, rănită din nou după ce ambulanța care îl ducea la spital s-a ciocnit cu o mașină de gunoi

18 mart. 2026 13:35, 6 știri, 24 vizualizări

Ambulanța în care se afla s-a ciocnit cu un camion de salubritate pe DN 7, iar pacientul a suferit răni suplimentare.

Acesta a fost dus la spital în stare de conștiență. Traficul în zonă se desfășoară alternativ, pe un singur fir.

Centrul Infotrafic al Poliției Române anunță că accidentul a avut loc pe DN 7, în localitatea Gura Văii, județul Vâlcea, fiind implicate o ambulanță și un camion de salubritate.

Citește pe Stirileprotv ›

  • Ambulanță
  • IGPR
  • Județul Vâlcea
  • Câinenii Mari, Vâlcea

Știri asemănătoare

O ambulanță SMURD în care erau șase persoane s-a răsturnat pe o stradă din Sibiu după coliziunea cu…

4 luniSMURD

Statuetă furată din patrimoniul cultural al Germaniei, găsită în curtea unui bărbat din Buzău

3 zileGermania

Ultimele evenimente

George Russell, duel cu piloții Ferrari în Marele Premiu al Austriei

Incendiu puternic în Portul Agigea. Mesaj Ro-Alert după degajări masive de fum. Pompierii intervin…

Demisia lui Vucic de la președinția Serbiei și alegeri

Un microbuz în care se aflau opt români a căzut într-o râpă, în Austria. Cinci femei, duse la spital

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania