urnet
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
Cer norosBucurești25°
  • Important
  • Declarații
  • Adrian Veștea
  • AFP
  • București
  • Campionat mondial
  • Cupa Mondială
  • Europa
  • Guvernul României
  • Le Figaro
  • Nicușor Dan
  • PNL
  • PSD
  • Rusia
  • Ucraina
  • UDMR
  • UE
Bucureșteni amendați pentru că au refuzat să prezinte documentele cu care au ieșit din casă9Foto© adevarul.ro

Bucureșteni amendați pentru că au refuzat să prezinte documentele cu care au ieșit din casă

29 mart. 2020 21:10, 20 știri, 77 vizualizări

Două persoane din București, bărbat și femeie, au refuzat să arate polițiștilor declarația pe proprie răspundere sau adeverința de la angajator, conform prevederilor Ordonanței Militare nr. 3.

Citește pe Adevarul ›

  • Poliție
  • Galați
  • București

Știri asemănătoare

Două fetițe au ajuns la spital, după ce s-au electrocutat la mașinuțe, la un ștrand din Băile Felix

2 zileBăile Felix

Două trenuri s-au ciocnit la nord de Londra

4 zileLondra

Ultimele evenimente

Ungaria încetinește procesul de aderare la UE al Ucrainei și Republicii Moldova

Aproape 100 de tone de deșeuri, oprite la intrarea în România. Garda de Mediu a folosit în premieră…

Kelemen Hunor spune că i-a propus lui Nicușor Dan trei variante pentru viitorul guvern

Victor Pota, propunerea de premier a Grupului parlamentar Uniți pentru România

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
Republica Moldova
Bulgaria
Italia
Ungaria
Cehia
India
Spania