VOLUNTARI - FCSB 1-2 // Darius Olaru și Alexandru Pașcanu au jucat două meciuri într-o etapă! Performanța inedită bifată de cei doi4Foto1Video© sport.ro

, 7 știri, 14 vizualizări

Într-o partidă în care FCSB a jucat în superioritate numerică mai bine de o repriză, roș-albaștrii au fost la un pas să rateze victoria în prelungiri, când FC Voluntari a irosit o ocazie imensă.

Aseară, la Voluntari, trei jucători din echipa lui Bogdan Vintilă au ieșit în mod pozitiv în evidență. Darius Olaru și Florinel Coman, primul autor al unui supergol, au înscris pentru FCSB, ambii fiind recompensați cu nota 7 din partea Gazetei Sporturilor.

Aceeași notă a primit-o și Cristi Bălgrădean, goalkeeper-ul FCSB-ului, care și-a salvat echipa în cele câteva momente în care formația lui Mihai Teja s-a apropiat periculos de gol.