![Ilie Bolojan a rămas fără permis de conducere](http://news.ournetcdn.net/events/9e3/large/9e37381e272e1c2e-c6bcac-190p.jpg)
Ilie Bolojan a rămas fără permis de conducere
, 15 știri, 32 vizualizări
Președintele Consiliului Județean Bihor a fost prins conducând cu viteză pe DN 19 între Carei și Satu Mare. El se afla la volanul mașinii de serviciu.
Ilie Bolojan, Președintele Consiliului Județean Bihor, a rămas pieton pentru o perioadă de trei luni, după ce a fost prins conducând cu viteză.
Potrivit jurnaliștilor bihoreni, întâmplarea a avut loc sâmbătă, 14 ianuarie, pe DN 19 între Carei și Satu Mare, Bolojan având peste 120 de kilometri la oră. El conducea mașina de serviciu.
“ Mergeam la Satu Mare, la o întâlnire cu președinții consiliilor județene Satu Mare și Maramureș, iar într-o zonă înainte de Carei, în afara localității, unde drumul este în linie dreaptă și este…
Ilie Bolojan,
Ilie Bolojan a rămas din nou fără permis: ”Am intrat cu viteză prea…