![O elevă din Piatra Neamț a murit în timpul unui antrenament de volei](http://news.ournetcdn.net/events/f1e/large/f1e9e79cf8e2c496-33291e-160j.jpg)
O elevă din Piatra Neamț a murit în timpul unui antrenament de volei
, 14 știri, 35 vizualizări
O nouă moarte subită. O fată de 13 ani a căzut, inconștientă, în timpul antrenamentului la volei cu echipa CSS Piatra-Neamț. Fata a fost resuscitată de unul dintre profesori, în timp ce celălalt antrenor a sunat la 112. Ambulanța a dus fetița la UPU Piatra-Neamț, însă medicii n-au mai putut s-o salveze și în jurul orei 13.30 a fost declarat decesul.