Răzvan Lucescu a făcut scandal după ce PAOK a fost egalată de Panathinaikos în minutul 90+64Foto© gsp.ro

, 5 știri, 11 vizualizări

PAOK Salonic a fost foarte aproape de o victorie mare pe terenul lui Panathinaikos, dar echipa pregătită de Răzvan Lucescu a fost egalată la ultima fază (scor 2-2, în etapa 7 din campionatul Greciei) și antrenorul român a avut o ieșire nervoasă la conferința de presă.

PAOK a deschis scorul prin Brandon Thomas ('19), Panathinaikos a egalat prin Sebastian Palacios ('32), dar oaspeții păreau că vor obține cele trei puncte după ce au punctat prin Andrija Zivkovic ('58).

A doua repriză a fost prelungită cu cinci minute, dar Alexander Jeremejeff a marcat pentru Panathinaikos în minutul 90+6, lucru care l-a enervat la culme pe Răzvan Lucescu.